Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Diskomforto įveikimas

Diskomforto kontrolė
• 30 minučių prieš kineziterapiją įsitikinkite, kad pacientas išgėrė vaistų nuo skausmo.

• Paraginkite pacientą palaipsniui atprasti nuo išrašytų medikamentų. Dėl receptinių ir papildomų vaistų vartojimo pasitarkite su gydytoju.

• Venkite diskomfortą sukeliančių kūno padėčių ir judesių.

• Skausmo kontrolei naudokite ledą. Diskomfortas turi sumažėti ant skausmingo sąnario uždėjus ledo kompresą, tačiau jį laikyti ilgiau nei 20 minučių kas valandą nerekomenduojama. Kompresus dėkite prieš ir po treniruočių priklausomai nuo paskirtos mankštos programos. Idealiu kompresu tampa ir rankšluosčiu apjuostas šaldytų pupelių maišelis. Panaudoję kompresą, maišelį pažymėkite (kad galėtumėte naudoti ir vėliau) ir įdėkite atgal į šaldiklį.

Pokyčiai organizme
• Paciento apetitas gali būti pablogėjęs. Įsitikinkite, kad pacientas vartoja pakankamai skysčių, taip bus išvengta dehidratacijos. Apetitas kietam maistui turėtų gana greitai sugrįžti.

• Po operacijos gali sutrikti paciento miegas, tai normalu. Neleiskite pacientui dienos metu per daug miegoti ar snausti.

• Pirmąjį mėnesį po operacijos paciento energijos lygis bus sumažėjęs.

• Nuskausminamieji vaistai, kurių sudėtyje yra narkotinių medžiagų, gali sukelti vidurių užkietėjimą. Jei reikia, dėl laisvinamųjų medikamentų konsultuokitės su gydytoju.

Kraują skystinantys preparatai
Siekiant išvengti kraujo krešulių susidarymo kojose, gali būti skirti kraują skystinantys preparatai. Dėl šių preparatų naudojimo konsultuokitės su savo gydytoju.

Kojinės
Po operacijos jums bus rekomenduota dėvėti specialias elastines kojines arba bintuoti kojas specialiais elastiniais bintais. Tai sumažina kojų tinimą ir kraujo krešulių susidarymo tikimybę.

• Jei operuotoje kojoje atsiranda tinimas ir nemalonus jausmas, pakelkite koją trumpam laikui kelis kartus per dieną. Geriausia gulint laikyti koją virš širdies lygio.

• Jei bet kurioje kojoje pastebėjote padidėjusį tinimą, nedelsiant praneškite gydytojui.