Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Unikali kelio sąnario endoprotezavimo idėja

Jūsų kūnas yra unikalus, o kartu ir Jūsų kūno anatomija. Būtent todėl kompanija Biomet sukūrė Signature – personalizuotą kelio sąnario endoprotezavimo sprendimą. Šis metodas pasitelkia MRF (magnetinio rezonanso fotografiją), kurios pagalba prieš operaciją sukuriami ir pagaminami specialūs poziciniai endoprotezavimo instrumentai.

Primename, kad tik jūsų gydytojas gali nuspręsti, kuris implantas jums tinka geriausiai.

Signature sistema

Signature sistemos pagrindas – unikalūs šlaunikaulio ir blauzdikaulio poziciniai instrumentai, pagaminami panaudojus jūsų magnetinio rezonanso tyrimo nuotraukas. Jos užtikrina galimybę gydytojui prieš operaciją suplanuoti endoprotezavimo metodiką. Anksčiau, chirurginis planavimas būdavo atliekamas remiantis dvimatėmis rentgeno fotografijomis.

Kelio endoprotezai Vanguard Complete šiuo metu naudojami su Signature sistema, suteikia galimybę gydytojui sukurti algoritmą, kurio pagalba implantas puikiai priderinamas jūsų sąnario anatomijai, nepaisant rasės, ūgio ar lyties. Vanguard kelio sistema (lyginant su kitomis kelio implantų sistemomis) turi dvigubai didesnį šlaunikaulio komponentų spektrą, o tai suteikia 90 skirtingų dydžių kombinacijų galimybę.

Prieš operaciją

Prieš operaciją jausitės lygiai taip pat, kaip jaučiasi pacientai prieš įprastą sąnario endoprotezavimo procedūrą, išskyrus tai, kad prieš operaciją jums bus atlikta magnetinio rezonanso fotografija (MRF) . MRF privalumas yra tas, kad ne taip kaip įprastai, atlikus rentgeno nuotrauką, sukuriamas trimatis jūsų unikalios sąnario anatomijos modelis, o tai suteikia gydytojui galimybę prieš operaciją suplanuoti visą operaciją. Įprastiniu kelio endoprotezavimo metu prieš operaciją daroma rentgeno fotografija, o operacijos metu vyksta implantų parinkimas.

Kelio endoprotezavimo procedūros metu, siekiant užtikrinti komponentų dydžių atitikimą, tinkamą poziciją bei lygiavimą, panaudojami įvairių rūšių chirurginiai instrumentai. Tačiau panaudojus MRF ir Signature metodika pagamintus pozicinius instrumentus, chirurgas jau prieš operaciją gali numatyti žymiai didesnį implanto pozicionavimo, lygiavimo tikslumą, taip pat aukštesnį precizijos laipsnį. Būtent tai užtikrina personalizuotą implanto pozicionavimą ir gali ženkliai padidinti chirurginį procedūros efektyvumą.

Magnetinio rezonanso fotografijos tyrimas užtruks maždaug 20 minučių. Tyrimo metu bus skenuojami tik jūsų klubas, kelis ir blauzda, tačiau jūsų galva liks už aparatūros ribų. Chirurgas MRF naudoja priešoperaciniam planavimui, t.y. specialių pozicinių Signature instrumentų, kurie bus naudojami jūsų operacijos metu, projektavimui ir gamybai.

Per operaciją

Chirurginė procedūra, naudojant Signature sistemos pozicionavimo instrumentus, yra labai panaši į tradicinę endoprotezavimo metodiką, tačiau yra keletas išimčių. Tradicinio kelio sąnario endoprotezavimo operacijos metu, siekiant pritvirtinti parinkto dydžio pozicinius instrumentus, kurių pagalba šalinami pažeisti sąnario paviršiai, prieš tai panaudojama daugybė instrumentų. Tradicinio endoprotezavimo metu taip pat panaudojami specialūs instrumentai, tvirtinami prie šlaunikaulio (femur) ir/arba blauzdikaulio (tibia) talkinantys tinkamam implanto pozicionavimui ir lygiavimui pasiekti.

Specialieji Signature poziciniai instrumentai operacijos metu tiesiogiai uždedami ant šlaunikaulio ir blauzdikaulio paviršių, todėl nebereikalingas kaulinio kanalo instrumentinis apdorojimas, tokiu būdų užtikrinant mažesnės invazijos procedūrą. Naudojant Signature pozicionavimo instrumentus chirurgas operacijos metu gali panaudoti kur kas mažiau chirurginių instrumentų, taip išpildant parengtą priešoperacinį planą.

Jei dėl Signature personalizuoto endoprotezavimo sprendimo Jums kyla daugiau klausimų, prašome pasitarti su ortopedijos specialistu. Tik gydytojas ortopedas gali jums parinkti tinkamą gydymo būdą. Individualių endoprotezavimo tyrimų rezultatai gali skirtis. Taip pat bet kokio tipo implanto tarnavimo laikas priklausys nuo jūsų svorio, amžiaus, aktyvumo lygio ir nuo daugelio kitų aplinkybių.


Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad Biomet Signature® sistema yra prekiaujama Europoje, Australijoje, Izraelyje, Korėjoje, Naujojoje Zelandijoje bei Šiaurės Afrikoje.