Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Pasiruoškite ligoninei

Ką pasiimti vykstant į ligoninę?
Jums reikės tualeto reikmenų, naktinių drabužių ir patogių kasdieninių drabužių. Būdami ligoninėje jausitės daug patogiau, jei dėvėsite kasdieninius drabužius. Marškinėliai ir šortai patogūs mankštos metu ir t. t.

Taip pat pasiimkite dažniausiai vartojamus vaistus ir nedidelę pinigų sumą, o brangius daiktus, juvelyrinius dirbinius palikite namuose. Galite pasiimti keletą knygų ar žurnalų. Galite pasiimti servetėlių, kurias galėsite kiekvieną kartą naudoti tualete, taip pat prieš ir po valgio.

Jei pasiimate savo vaistus, būtinai pasakykite gydytojui ar seselei, ką pasiėmėte. Taip pat turite pranešti apie bet kokius maisto papildus ar vaistus, kuriuos turite su savimi.