Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Paruoškite namus

Atminkite, grįžus namo būsite ne visiškai judrus ir jūsų veikla bus šiek tiek apribota. Pagalvokite apie dalykus, kuriuos normaliai atlikdavote ir pabandykite juos pakeisti. Pavyzdžiui, jei dedate puodelius, lėkštes ir t. t. į apatines spinteles, pagalvokite, kad juos reikia perkelti trumpam į patogesnes vietas.

Atlikite namų ruošos darbus, tokius kaip valymas ir skalbimas. Šių darbų jūs negalėsite atlikit keletą savaičių po operacijos. Leiskite būtinus darbus atlikti slaugytojui.

Namuose

Grįžęs iš ligoninės po operacijos pradėsite sveikti, taigi reikės susitvarkyti namus taip, kad jums būtų patogu.

• Prieš operaciją išsiskalbkite nešvarius drabužius. Laisvus, patogius drabužius pasidėkite atskirai.
• Prieš operaciją pasigaminkite lengvai paruošiamo maisto. Toks maistas greičiau pašildomas mikrobangų krosnelėje ir mažiau reikalauja valymo.
• Patraukite kilimėlius, elektros laidus, žurnalo lentynas ir visas kitas priemones nuo vaikščiojimo vietų, kurios keltų pavojų pargriūti ir susižeisti.
• Kad būtų patogiau prieiti, pasidėkite dažnai naudojamus daiktus, tokius kaip valdymo pultelis, vaistai ir skaitomoji medžiaga lengvai pasiekiamoje vietoje.
• Jei miegamasis yra antrame aukšte, būtų naudinga perkelti miegamąjį į pirmą aukštą. Tai padėtų išvengti lipimo laiptais, kada esate ne geriausios būsenos.
• Tam tikra pagalba po viso sąnario endoprotezavimo gali būti labai naudinga. Artimiausiu metu susisiekite su šeimos nariais ar draugais, kurie galėtų imtis reikiamų priemonių ir padėtų jums sveikti.