Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Mobilumo atstatymas

Po operacijos labai svarbu pradėti mankštinti naują sąnarį, taip bus užtikrinama gera kraujotaka, o tai padės atgauti sąnariui būdingus judesius ir pagreitins gijimo procesą. Didelė tikimybė, kad po operacijos jau tą pačią parą jūs galėsite vaikščioti pasiremdami ramentais ar vaikštyne. 

Tačiau jūsų galimybė pradėti vaikščioti kiekvieno operacijos tipo atveju bus konsultuojama gydytojo ir kineziterapeuto. Jei jums buvo atlikta minimalios invazijos operacija, vaikščioti greičiausiai galėsite jau tą pačią dieną. Tuo atveju, jei jums buvo atlikta kelio endoprotezavimo operacija, iš pradžių jums gali prireikti ramentų ar vaikštynės. Jeigu jums buvo atlikta kelio endoprotezavimo operacija dėl reumatoidinio artrito, teks ilsėtis kiek ilgiau.