Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Kineziterapija

Kineziterapija ligoninėje
Laikas, kurį praleisite ligoninėje po operacijos, nebus skirtas vien atgauti jėgoms bei atsipalaiduoti. Sveikatos specialistai kaip svarbią reabilitacijos dalį skatins naudoti jūsų naują sąnarį, atliekant kineziterapijos pratimus, tai vyksta dažniausiai dieną po operacijos. Pirmasis kineziterapijos seansas jums gali būti nemalonus, netgi skausmingas, o kojos ir pėdos gali patinti. Tačiau labai svarbu sekti kineziterapeuto patarimus, kurie padės išvengti komplikacijų ar naujo sąnario išnirimo.

Greičiausiai pradėsite nuo švelnių pratimų lovoje – tai padės atgauti sąnario judesių spektrą ir raumenų jėgą. Jei jums buvo operuotas kelio sąnarys, kineziterapijos metu gali būti paskirti specialūs treniruokliai, su kuriais treniruojantis švelniai stiprinamas kelis, o tai laikui bėgant didina sąnario judesio spektrą. Taip pat jums kaip galima greičiau gali būti paskirti ir pratimai su svarmenimis, tačiau tai priklauso ir nuo jums atliktos operacijos tipo bei jūsų sveikatos būklės. 

Prieš išvykstant iš ligoninės, jūsų kineziterapeutas parodys, kaip atlikti įvairiausius pratimus, padėsiančius jums atgauti sąnario mobilumą ir jėgas. Šiuos pratimus turėtumėte atlikti ir grįžę į namus. 

Jums bus parodyta, kaip saugiai lipti bei leistis laiptais ir kaip tinkamai atsisėsti. Geriausia po operacijos grįžus namo paprašyti draugų ar šeimos narių pagalbos. 

Dažniausiai žmonės yra pasirengę grįžti į namus po operacijos praėjus 3–7 dienoms, tačiau kai kuriems žmonėms reikalinga kitokio tipo reabilitacija, šią temą galite aptarti su savo gydytoju prieš operaciją. Didžioji dalis žmonių keliauja tiesiai į namus ir vėliau yra stebimi kineziterapeuto – namuose arba ambulatoriškai. Grįžus į namus svarbu nenutraukti specialių kineziterapinių pratimų, nurodytų gydytojo ar kineziterapeuto.