Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Kasdienis gyvenimas

Patarimai kasdieniam gyvenimui po operacijos

Lipimas laiptais į VIRŠŲ
Pirmą žingsnį ženkite sveikąja koja.
Tada statykite operuotąją koją.
Tuomet perkelkite ramentą ant kito laiptelio.
Visada lipkite po vieną laiptą.

Lipimas laiptais ŽEMYN
Pirmiausia statykite ramentą laipteliu žemiau, tada ženkite operuotąja koja pasiremdami sveikąja koja. Visada lipkite po vieną laiptelį.

Ramentais ar vaikštyne naudokitės tol, kol jums bus liepta.

Atsargumo priemonės
Jei po išrašymo iš ligoninės sąnario zona pradeda labai tinti, tampa raudona ir itin skausminga, prašome susisiekti su gydytoju arba jus operavusiu chirurgu.

Antiembolinės (TED) kojinės
Privalėsite dėvėti šias specialias kojines 24 valandas per parą. Jas nusimauti galima tik norint išskalbti bei maudantis, tačiau svarbu nebūti be jų ilgiau nei 30 minučių per 24 valandas. Stebėkite, kad jose neatsirastų raukšlių, nes jos gali sukelti problemų. Specialias kojines galite plauti rankomis arba skalbimo mašinoje 40 ºC temperatūroje, o prieš užsimaudami leiskite joms išdžiūti.

Tinimas

Po operacijos keletą savaičių ar dar ilgiau galite jausti tinimą. Norėdami to išvengti, turite sėdėti koją laikydami aukščiau ir geroje pozicijoje, taip pat venkite veiklos, reikalaujančios daug jėgų. Reguliariais laiko intervalais stenkitės lankstyti kelį.
 
Nesiklaupkite tol, kol pasieksite tinkamą sulenkimą ir kol užgis operacinė žaizda.