Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Po operacijos

Operacija labai nuvargina kūną, todėl po jos jausti išsekimą yra normalu. Kai kuriems pacientams taip pat gali pasireikšti depresija vien dėl po operacijos esančio pirminio skausmo ir diskomforto. Organizmo išsivalymas nuo analgetikų (vaistų nuo skausmo) poveikio taip pat šiek tiek užtruks.

Po operacijos galite jausti nepatogumą bei skausmą operuotoje vietoje, pastebėti kraujosruvų, raumenys gali būti sustingę ir skausmingi. Kovoti su visu tuo jums bus skirta vaistų nuo skausmo. Taip pat pradžioje greičiausiai neturėsite apetito, tačiau būtinai gerkite daug skysčių, nes gali užkietėti viduriai.

Jei jums buvo atlikta bendroji nejautra, slaugytojos ir kitas ligoninės personalas, susijęs su operacija, atidžiai stebės jūsų būklę pooperacinėje palatoje. Gali būti, kad jausitės mieguistas. Kai kurie žmonės pabunda tik atsidurę palatoje ir gali neatsiminti laiko, praleisto pooperacinėje palatoje. Žmonėms, kuriems buvo atliekama epiduralinė anestezija, gali nejausti kojų po operacijos praėjus ir 12–24 valandoms.

Jums gali tekti laikinai dėvėti sąvaržą tuo atveju, jei pažeisti audiniai yra silpni arba žaizda gyja per lėtai. Dieną ar ilgiau po operacijos jums bus paskirti skausmą malšinantys vaistai, lašinami per lašelinę į veną. Jei jums buvo atlikta sudėtinga endoprotezavimo operacija, žaizdos zonoje gali būti įvestas drenas, kad pašalintų perteklinį kraują, sukeliantį kraujosrūvas. Kai kuriems pacientams į šlapimo takus yra įvedamas kateteris su plastikiniu maišeliu šlapimui.

Priklausomai nuo operacijos tipo, jūsų rankos ar pėdos gali būti pakeltos.