Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Skausmo kontrolė

Pooperacinis skausmo malšinimas
Geri nuskausminamieji yra labai svarbūs, tačiau kai kuriems žmonėms jų reikia daugiau nei kitiems, tai priklauso nuo žmogaus. Daug lengviau sumažinti skausmą, jei jis aptinkamas prieš pasidarant dar blogiau. Nuskausminamųjų kiekį galima padidinti, duodant juos dažniau arba duodant įvairiomis kombinacijomis.
 

Keli skirtingi skausmo malšinimo būdai:

Piliulės, tabletės arba skysti vaistai
Šie nuskausminamieji naudojami visų tipų skausmams malšinti. Jie pradeda veikti mažiausiai po valandos. Kad šie vaistai veiktų, jūs turite pavalgyti, gerti skysčių.

Injekcijos
Injekcijos dažnai reikalingos ir gali būti suleidžiamos į veną, koją ar sėdmenis siekiant greitesnio efekto. Suleistos injekcijos į raumenis pradeda veikti maždaug po 20 minučių.

Žvakutės
Jei negalite nuryti ar išvemiate žvakutes, kurios yra vaškuotos piliulės, jos gali būti įstatomos į tiesiąją žarną. Piliulė tirpsta ir pereina į kūną

Paciento kontroliuojama anestezija
Tai yra metodas, naudojant specialų aparatą, kuris jums leidžia kontroliuoti nuskausminamųjų vaistų dozes. 

Lokalios ir regioninės anestezijos preparatai
Šio tipo nuskausminimas gali būti labai naudingas sumažinti skausmą po operacijos.