Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Pasirinkimas

Anestetikų parinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip operacijos tipas, fizinė būklė ir jūsų pageidavimai.

Jei skiriama vietinė ar regioninė anestezija, jums reikės apsispręsti, ar jūs norėsite būti visiškai sąmoningas, ar atsipalaidavęs ir mieguistas. 
 

Anestetikų paskyrimas

Lokalaus ir regioninio tipo anestetikai
Naudojami atliekant injekciją. Jūsų bus paprašyta sėdėti ramiai, veikimo poveikis prasidės, kai pajusite šiltą dilgčiojimą. Operacija atliekama tada, kai anesteziologas įsitikina, kad operuojama vieta yra nejautri.

Bendroji nejautra
Bendroji anestezija gali būti skiriama dviem būdais: suleidžiama į veną arba kvėpuojant anestezuojančias dujas ar deguonį per kaukę.

Kol būsite be sąmonės, anesteziologas visą laiką bus su jumis ir toliau tieks nuskausminamuosius. Operacijai pasibaigus, nuskausminamųjų tiekimas bus sustabdytas, ir jūs vėl būsite sąmoningas.

Po operacijos būsite nuvežtas į pooperacinę palatą, kurioje visą laiką būsite prižiūrimas slaugytojų.