Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Operacijos dieną

Dauguma pacientų paguldomi į ligoninę operacijos dieną. Jei būtina, pacientai gali būti paguldyti į ligoninę ir dieną prieš operaciją. Anesteziologas priims reikiamą sprendimą ir jus informuos.

Operacijos dieną negalima valgyti ar gerti. Ligoninėje apie tai gausite aiškius nurodymus. Jei skrandyje yra maisto ar skysčių, operacijos metu yra pavojus užspringti.

Jūs ir jums taikoma anestezija

Anestetikai (skausmą malšinantys preparatai) operacijos metu mažina skausmą ir kitus nemalonius pojūčius. Yra keli skirtingi jų tipai.

Vietinė anestezija nutirpina nedideles kūno sritis. Liekate sąmoningas, bet skausmo nejaučiate.

Regioninė anestezija nutirpina kūno dalį (pvz., klubo sąnario endoprotezavimo metu nujautrinama apatinė kūno dalis).

Bendra anestezija sukuria būseną, kai kontroliuojama paciento sąmonė; šis anestezijos tipas kai kurioms operacijoms tiesiog būtinas. Operacijos metu esate be sąmonės ir nieko nejaučiate.

Anesteziologo vaidmuo
Anesteziologas yra gydytojas, turintis specialų išsilavinimą. Jo vaidmuo prižiūrėti jus operacijos metu, garantuoti, kad jausitės patogiai ir nejausite jokio skausmo. Anesteziologas aptars anestetikų tipus su jumis ir padės pasirinkti saugiausią sprendimą.

Prireikus, anesteziologas gali perpilti kraują, taip pat suplanuoti jūsų priežiūrą intensyvios terapijos skyriuje, jeigu tai būtina.