Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Klubo sąnario endoprotezavimas

Sąnario susidėvėjimas gali visais atžvilgiais paveikti asmeninį gyvenimą. Dažnai žmonės nepaiso osteoartrito simptomų pradinėje stadijoje, bet kai liga progresuoja, veikla, pavyzdžiui, vaikščiojimas, vairavimas ir stovėjimas gali tapti sudėtinga, skausminga ir labai sunki.

Klubo endoprotezavimo operacijos dažniausiai yra sėkmingos chirurginės procedūros. Pirmoji visa klubo endoprotezavimo operacija buvo atlikta prieš 40 metų ir toliau tobulėjo kartu su technologinėmis naujovėmis. Milijonams žmonių kiekvienais metais atliekamos klubo endoprotezavimo operacijos.

Ši informacija yra tik mokymo tikslams ir nėra skirta vietoj specialisto chirurgo ortopedo patarimų. Dėl tam tikrų klausimų ar abejonių galite būti nukreiptas pas chirurgą ortopedą.

Kam reikalinga atlikti klubo sąnario endoprotezavimo operaciją?
Klubo osteoartritas dažniausiai paveikia vidutinio ir vyresnio amžiaus žmones. Simptomai – nuo nežymaus nepatogumo iki sunkių skausmų ir nejudrumo. Klubo osteoartritas gydomas siekiant sumažinti skausmus ir pagerinti sąnario judėjimą. Jei tradiciniai gydymo metodai nepadeda, atliekamas visas klubo endoprotezavimas.

Chirurgas ortopedas, kurio specializacija yra kaulų ir sąnarių gydymas, gali nuspręsti, ar jums galima endoprotezuoti klubą. Chirurgas peržiūrės jūsų ligos istoriją, pamatuos judesių diapazoną ir klubo raumenų stiprumą, stebės kaip sėdite, lankstotės ir judate. Be to, rentgenograma padės nustatyti pažeisto klubo sąnario laipsnį. Jei rentgenograma parodys sunkesnį sąnario pažeidimą ir joks kitas gydymo būdas nepadės, chirurgas ortopedas gali patarti daryti klubo endoprotezavimo operaciją.

Visas klubo endoprotezavimas tapo vienas iš labiausiai nuspėjamų ir patikimų medicininių procedūrų. Visas sąnario endoprotezavimas pakeičia daugelio pacientų gyvenimą, suteikia jiems galimybę dar kartą tapti aktyviems ir gyventi nejaučiant skausmų.

Minimalios invazijos technologijos

Microplasty® minimalios invazijos chirurgija: mažiau traumuojamas klubo sąnarys

Microplasty® minimalios invazijos instrumentai gali padėti chirurgui sumažinti pjūvį nuo 15–20 cm iki 7,5–10 cm. Šis metodas užtikrina mažesnę audinių traumą aplink klubą. Tokiu būdu raumenys, raiščiai ir sausgyslės patirs mažiau pažeidimų operacijos metu. Tai gali padėti sumažinti pooperacinį skausmą, pagreitinti sveikimo laiką ir greitai atsistoti ant kojų. Pastaba: jūsų sveikimo laikas priklausys nuo jūsų savijautos, gydytojo nurodymų laikymosi ir kitų veiksnių.

Microplasty® klubo programos privalumai:
• Trumpesnis laikas ligoninėje
• Ankstyvas mobilumo atgavimas
• Greitesnis atsistatymo procesas
• Operacijos metu prarandama mažiau kraujo
• Mažesnis operacinis pjūvis