Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Kelio sąnario endoprotezavimas

Pats kelis nėra pakeičiamas, pakeičiama tik pažeista kremzlė ir susidėvėję kaulų paviršiai. 

Kelio sąnario implantai susideda iš metalo lydinio komponento šlaunikaulio (femur) apatinėje dalyje ir polietileninio (plastiko) komponento blauzdikaulio viršutinėje dalyje. Implantai suprojektuoti taip, kad galėtų atkurti paslankų, beskausmį sąnarį. Priklausomai nuo jūsų būklės ir osteoartrito paveikto kelio sąnario pažeidimo laipsnio, gydytojas gali rekomenduoti keisti visą ar dalį sąnario paviršiaus.


              Sveikas kelis                                      Dalinis kelio osteoartritas                      Visiškas kelio osteoartritas
 

Kurio tipo endoprotezavimas bus pasirinktas?

Jūsų chirurgas gali pasirinkti vieną iš įvairių kelio endoprotezavimo tipų,

Anksčiau implantuojami kelio endoprotezai buvo paprasti šarnyrai. Kadangi natūralus kelio judesys susideda ne tik iš lenkiamojo judesio, tačiau ir kažkiek sukasi, todėl šie ankstesni bandymai nebuvo sėkmingi. Dauguma šiuolaikinio dizaino implantų pakeičia tik sąnario paviršių ir nėra šarnyriniai. Jie priklauso ir nuo jūsų esamų kelio raiščių, taip pasiekiamas reikiamas kelio stabilumas. Tais atvejais, kai kelio raiščiai yra pažeisti, yra galimybė naudoti tam tikrus stabilizuojančius komponentus, kurie atkuria kai kurias raiščių funkcijas.

Naudojant modernias medžiagas ir metodus bei antibiotikų terapiją, viso kelio keitimo operacijos yra labai sėkmingos, teikiančios 98,8 % išlikimo rezultatus per 15 metų. (Šaltinis – Ritter). 
 
Tik chirurgas ortopedas gali nustatyti, koks gydymas jūsų atveju yra tinkamiausias. Individualūs viso kelio sąnario pakeitimo rezultatai gali būti skirtingi. Pačio implanto ilgaamžiškumas priklausys nuo jūsų svorio, aktyvumo ir kitų veiksnių.

Minimalios invazijos technologija

Microplasty® minimalios invazijos chirurgija: sumažinanti jūsų kelio sąnario traumą.

„Biomet“ buvo pirmoji kompanija, pradėjusi taikyti minimalios invazijos chirurgijos metodus endoprotezuodama visą kelią. Mūsų minimalios invazijos instrumentai gali padėti chirurgui sumažinti pjūvį nuo 15–20 cm iki 7,5–10 cm. Šis metodas užtikrina mažesnę audinių, esančių aplink kelio sąnarį, traumą. Tokiu būdu operacijos metu raumenys, raiščiai ir sausgyslės patiria mažiau pažeidimų. Visa tai gali padėti sumažinti pooperacinį skausmą, pagreitinti sveikimo laiką ir greičiau atsistoti ant kojų.

Microplasty® Kelio programos privalumai:

 • Trumpesnis laikas ligoninėje
 • Ankstyvas mobilumo atgavimas
 • Pagreitintas atsistatymo procesas
 • Mažesnis kraujo praradimas
 • Mažesnis operacinis pjūvis