Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Kelio sąnario keitimas

Kelio sąnario endoprotezavimas. Kas tai?
Tai operacija, kurios metu pažeisti kelio sąnario paviršiai pakeičiami metalo ir plastiko komponentais. Šlaunikaulio apačia pakeičiama metaliniu implantu, o blauzdikaulio viršus plastiko / metalo komponentais. 

Be to, gali būti pakeista ir pažeista girnelės dalis. Operacijos tikslas – sumažinti skausmą, kurį sukelia sąnario paviršių susidėvėjimas. Taip pat ji gali padidinti / atstatyti kelio mobilumą.

Yra du kelio sąnario endoprotezavimo operacijų tipai:

Dalinis kelio sąnario endoprotezavimas
Dalinio kelio endoprotezavimo metu pakeičiamos susidėvėjusios kelio sąnario dalys. Paprastai ši operacija atliekama, jei susidėvėjusi tik viena kelio dalis.

Visas kelio sąnario endoprotezavimas
Kelio sąnarys yra vienas didžiausių ir sudėtingiausių sąnarių jūsų kūne. Kelio sąnarį sudaro apatinė šlaunikaulio dalis, viršutinė blauzdikaulio dalis ir girnelė, kuri slankioja grioveliu ant šlaunikaulio galo. Didieji raiščiai, prisitvirtinę prie šlaunikaulio ir blauzdikaulio, suteikia sąnariui stabilumo. Ilgieji šlaunies raumenys suteikia keliui tvirtumo.

Viso kelio sąnario pakeitimo metu keičiamos pažeistos sąnario artikuliacinių paviršių dalys. Jūsų naujasis kelis šlaunikaulio gale turės metalo komponentą, metalo ir plastiko komponentą viršutinėje blauzdikaulio dalyje. 

Jei turite kokių nors klausimų, tarkitės su gydytoju arba chirurgu ortopedu.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Biomet“, pasiskaitykite istorijas apie asmenis, kuriems buvo atliktos kelio endoprotezavimo operacijos ir lakūno Aleno Džounso (Allen Jones) istoriją, kaip jis įveikė kelio skausmus, apsilankę interneto svetainėje  www.oxfordknee.net.

Operacija
Dažniausiai operacija trunka nuo 1 iki 2 valandų, o pacientas ligoninėje išbūna paprastai nuo 3 iki 10 dienų. Operacija atliekama padarius nuo 10 iki 22,5 cm ilgio pjūvį priekinėje kelio pusėje. Siūlės ar spaustukai gali būti tirpūs, tačiau netirpius reikia pašalinti po operacijos praėjus 2 savaitėms.

Atsistatymas
Laikas, kurio reikia, kad pacientas sugrįžtų namo, priklauso nuo daugelio faktorių, įskaitant ir socialines aplinkybes; žmonės, gyvenantys vienaaukščiuose namuose ir butuose arba namuose su tame pačiame aukšte esančia vonia ir miegamuoju, išvyksta namo greičiau negu žmonės, gyvenantys daugiaaukščiuose namuose, kur reikia lipti laiptais. Paprastai žmonės, turintys slaugytoją ar padedami šeimos narių, gali pasveikti greičiau nei tie, kurie gyvena vieni.

Grįžimas į darbą
Paprastai tai 3 mėnesių etapas, tačiau daugelis žmonių, ypač dirbantys sėdimą darbą, gali sugrįžti greičiau. Kiekvienas pacientas yra skirtingas, todėl gydytojas informuos, kada būsite pasirengęs grįžti į darbą.