Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Apie mus

Žinome, kad sąnario skausmas ir sumažėjęs mobilumas neigiamai veikia jūsų gyvenimą. Laimei, yra gydymo metodų, įskaitant endoprotezavimą, tačiau tai, kas jūsų atveju yra geriausia, gali pasakyti tik chirurgas ortopedas.

Jeigu jūs arba jūsų pažįstamas galvojate apie sąnario keitimo operaciją, esate ne vienas. Kiekvienais metais Europoje sąnario endoprotezavimo operacijos atliekamos vis didesniam žmonių skaičiui.

Kompanija „Biomet“ apie galimybes, kurios galėtų padėti sugrįžti į aktyvų gyvenimą, skatina konsultuotis su gydytojais. Jeigu jums rekomenduojama klubo endoprotezavimo arba bet kokia kita sąnario operacija, „Biomet“ jums gali padėti. Per 30 metų pritaikėme pažangiausias technologijas sąnarių implantams ir minimalios invazijos chirurginėms operacijoms. Mūsų tikslas yra sukurti technologijas bei implantus, kurie tenkintų pacientų poreikius. „Biomet“ siūlo naujausios kartos minimalios invazijos chirurginius instrumentus, leidžiančius sumažinti traumą, skausmą, kraujo netekimą ir išgijimo laiką.

„Biomet“ konsultuodamasi su gydymo institucijomis sukūrė Greito sveikimo programą, kiek galima greičiau grąžinančią pacientus į aktyvų gyvenimą. Siekdami užtikrinti greitesnį sveikimo procesą mes drąsiname pacientus sužinoti kuo daugiau apie reikalingas priešoperacines ir pooperacines dietas, mankštos pratimus bei bendrąją slaugą.

Atsiminkite, informacija, pateikta šiame puslapyje ir bet kuriuose kituose puslapiuose, į kuriuos pateikiamos nuorodos, negali pakeisti profesionalios jūsų chirurgo ortopedo konsultacijos.