Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Informacija pacientams ir slaugytojams

Sukurta gyvenimui...

Informacija skirta pacientams.

Sveiki, apsilankę mūsų pacientų bei slaugytojų informacijos skiltyje. Ši zona skirta suteikti jums naudingą informaciją, kuri padėtų jums kelionėje į geresnę sveikatą. Sąnarių skausmai bei sumažėjęs mobilumas tikrai riboja jūsų gyvenimą. Laimei, yra gydymo metodų, tokių kaip sąnario endoprotezavimas, tačiau tai, kas jums yra geriausia, nuspręsti padės tik jūsų gydytojas ortopedas.

Signature™

Unikalus kelio sąnario endoprotezavimo sprendimas

    Kiekvienas žmogus yra unikalus, o anatomija individuali. Štai kodėl Biomet pristatė Signature endoprotezavimo sistemą, kuri apjungia MRI (magnetinio rezonanso fotografijos) technologiją sukuriant personalizuotus pozicionavimo instrumentus skirtus endoprotezavimo operacijai... daugiau informacijos čia.

Greitas sveikimas

Keičiame gyvenimus...

"Aš šypsausi, nes ir vėl esu laimingas.”  
Ponas Francis, 
Pacientas 
Hillingdon & Mount Vernon NHS Trust ligoninėje.

Apie greito sveikimo privalumus pacientų gyvenimo kokybei daugiau informacijos (anglų k.) rasite paspaudę čia.

Mūsų pasiryžimas

Įrodyti produktai..

Pacientus aprūpiname šiuo metu rinkoje esančiais kliniškai įrodytais, naujausių technologijų bei aukščiausios kokybės gaminiais. Bendradarbiaudami su geriausiais chirurgais-ortopedais mes kuriame naujus greitesnio sveikimo sprendimus pacientams.