Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

  •  
Sveiki atvykę į Biomet

Atstovai Lietuvoje: UAB "Biomedika"

Daugiau nei 1 000 000 kartų per metus „Biomet“ produktai padeda vienam gydytojui individualiai prižiūrėti vieną pacientą..

Jei esate gydytojas ir norėtumėte sužinoti daugiau apie „Biomet“ ortopedinių implantų spektrą ar mūsų pasaulinio masto švietimo ir mokymo programas gydytojams bei medicinos seselėms, apsilankykite mūsų medicininių profesijų skyriuje  (Gydytojai).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie osteoartritą arba jei svarstote apie endoprotezavimo operaciją, apsilankykite mūsų  Pacientų ir slaugytojų skyriuje, kuriame rasite informacijos apie įvairių rūšių sąnarių endoprotezavimo operacijas, taip pat patarimus prieš ir po operacijos, bendrus patarimus, kaip greičiau sveikti.

„Biomet“ buvo įkurta 1977 metais ir nuo tada kompanija įsiliejo į pasaulinio masto verslą, atidarė padalinius 70 pasaulio šalių. Mūsų pažangiausi inžineriniai sprendimai ir įsipareigojimas remti naujoves kuriant bei gaminant ortopedinius implantus suteikė pagrindą mūsų ilgalaikiams santykiams su ligoninėmis. Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų bendrovę ir jos istoriją, apsilankykite Apie Biomet skyriuje.