Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Apie UAB "Biomedika"

Istorija

Mūsų kompanija įkurta 1977 metais ir nuo to laiko ji įsiliejo į pasaulinio verslo platybes, šiuo metu 70 pasaulio šalių. Sėkmingo verslo ir pažangių inovacijų lydima, „Biomet“ kompanija nesustoja plėstis ir toliau plėtoja Europos rinką.

„Biomet“  istorija
 
1977 lapkričio 30 d.: Dane A. Miller, Ph. D, Niles L. Noblitt, Jerry L. Ferguson ir M. Ray Harroff rinkoje įgyvendino savo kompanijos viziją. Pirmais metais kompanijos pardavimų apimtys siekė $17 000, o nuostoliai $63 000. Kompanijos įkūrėjai nesuglumo ir toliau išliko susikoncentravę į ortopedijos ateities viziją.
 
1984: „Biomet“, įsigijusi Orthopaedic Equipment Company (OEC) pradėjo plėtoti gamybos centrus Europoje. OEC aprūpino kompaniją plačiu vidinės fiksacijos implantų spektru bei operacinių priemonėmis.
 
1988: „Biomet“ įsigijo Electro-Biology, Inc. (EBI), kuri teikia aukščiausios rūšies išorinės fiksacijos produktus bei elektrinius kaulo augimo stimuliatorius.
 
Šiandien kompanija EBI veikia pasivadinusi Biomet Trauma ir Biomet Spine.
 
1990: „Biomet“ įsiliejo į artroskopijos rinką įsigydama „Arrow Surgical Technologies“, taip produktų spektras išplėstas dar labiau. 
 
Toliau plėtėsi artroskopijos produktų spektras, šiuo metu „AST“ veikia kaip antrinė kompanija, pavadinimu „Biomet Sports Medicine.
 
1992:  Įsigyta W. Lorenz Surgical, Inc., kaukolės fiksacijos produktų rinkos lyderė.
 
1994:  Įsigijusi Kirschner Medical Corporation, „Biomet“ plėtėsi rekonstrukcinės chirurgijos produkcijos srityje.
 
1998: „Biomet Inc.“ ir „Merck KgaA“, esanti Darmštato mieste, Vokietijoje, subūrė pajėgas siekiant formuoti „Biomet Merck Joint Venture“. Kompanija greitai išsiplėtė Europoje ir remdamasi abiejų kompanijų įgyta patirtimi didino ortopedinio sektoriaus produktų spektrą. Tuo tarpu „Merck KgaA“, turinti 300 metų patirties farmacijos industrijoje, papildė produktų spektrą biomedžiagomis.
 
1999:  Kompanija „Biomet“ plėtėsi dentalinės rekonstrukcijos rinkoje, įsigydama Implant Innovations Inc. (3i). 3i rinkoje ir toliau išlieka lyderiaujanti, naujus produktus bei technologijas plėtojanti kompanija.
 
2004: šių metų rudenį, „Biomet Inc.“ įsigijo „Merck KGaA“ ir sukūrė padalinį „Biomet Merck Joint Venture“, o vėliau nuspręsta atskirti „Joint Venture“ ir sukurti „Biomet Europe Group“.

2007 rugsėjo 25 d.: „Biomet,Inc.“ buvo pripažinta „LVB Acquisitions Inc.“ konsorciumo bei „The Blackstone Group L.P.“, „Goldman Sachs & Co.“, „Kohlberg Kravis Roberts & Co. L.P.“ ir „TPG Capital“.
Nuo 2007 metų rugsėjo 25 d. „Biomet“ kompanijos akcijomis NASDAQ akcijų biržoje nebeprekiaujama.
.