Biomet is now Zimmer Biomet

X

 „Biomet“ interneto svetainės slapukų naudojimo politika

 
Pranešimas dėl automatinio sutikimo 
Apsilankius svetainėje, į Jūsų kompiuterį gali būti nusiunčiamas vienas ar keli slapukai. Bendro pobūdžio informacija apie slapukus ir specifinių, šioje svetainėje naudojamų slapukų aprašymas pateiktas Slapukų naudojimo politikoje. Informacija apie slapukų tvarkymą, įskaitant jų išjungimo būdus, talpinama interneto svetainėje „Viskas apie slapukus“.
Tolesnis „Biomet“ interneto svetainės naudojimas bus laikomas Jūsų sutikimu dėl vieno ar kelių slapukų atsiuntimo į Jūsų kompiuterį.
 

Biomet
 
 

Apie UAB "Biomedika"

Apie Biomet

Kompanija „Biomet“ – lyderiaujanti pasaulinio lygio ortopedijos kompanija, puoselėjanti inovacijas ir tobulinanti naujas technologijas. Mūsų kryptis – kelio, klubo, peties, alkūnės implantų, biomedžiagų, kaulų cemento bei specialių chirurginių instrumentų projektavimas bei gamyba.

Kompanijos atstovybė Europai yra Dordrechte, Olandijoje bei įsteigtos papildomos atstovybės 22 šalyse, besidriekančios per visą kontinentą. Ypatingą dėmesį kompanija skiria Europos sveikatos apsaugos sistemoms bei ortopedijai. Sėkmingo verslo ir pažangių inovacijų lydima, „Biomet“ kompanija nesustoja plėstis ir plėtoja Europos rinką.

Kompanija kuria inovacijas bendradarbiaudama su medicinos profesionalais, taip išlaikomas ypatingas inžinerinis ir plėtros meistriškumas. Mūsų technologijų pažanga ir užsispyrimas tobulinti savo produkciją yra orientuotas į gerą pacientų gydymą, pavyzdžiui, sutrumpinti gijimo procesą. Mes stengiamės diegti naujoves, padėsiančias pasiekti geresnių medicininių rezultatų, sumažinti kainas ir didinti pacientų pasitenkinimą. „Biomet“ formuoja pozityvius bendradarbiavimo modelius su sveikatos įstaigomis, siūlo aukščiausios rūšies produktus bei paslaugas, aprūpina mokymo programomis. Taip užtikrinama geriausia įmanoma pacientų slauga ir klinikinis meistriškumas.

Jau daugiau nei 30 metų „Biomet“ dirba Europos sveikatos priežiūros rinkose, tobulina bei gamina produktus, pacientams užtikrinančius geresnę gyvenimo kokybę. Mūsų unikalus naujų produktų tobulinimo paveldas yra šiandien siūlomas platus kliniškai įrodytų implantų spektras.

Nuolatinis „Biomet Europe“ aukščiausios rūšies, kliniškai įrodytų produktų tobulinimas, kartu dėmesys švietimui, Europos ortopedinių kompanijų rinkoje užtikrina patikimumo rodiklius.

Biomet“  pasaulyje
„Biomet inc.“ yra pasaulinė ortopedijos kompanija, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Warsaw Indiana, JAV. Kompanijoje dirba 9000 darbuotojų, visame pasaulyje veikia 16 gamyklų. „Biomet“ ir jos padaliniai šiuo metu teikia produkciją 90 pasaulio šalių. Metinė pardavimų apimtis viršija 3 milijardus JAV dolerių, todėl globaliu mastu ši kompanija yra ortopedijos kompanijų lyderė.

Norėdami apie kompaniją sužinoti dar daugiau (anglų kalba) spauskite čia.